torby/etui/plecaki
Plecak na laptopa 15.6 cala Work czarny
- Wymiary:
46,5 x 31 x 22,5 cm
- Waga: 0.6
- Pozostałe parametry:
Strona zewnętrzna:
- Materiał: miękki
- Suwaki
- Uchwyty: uchwyt(y) na górze
- Kieszenie zewnętrzne
- Mocowanie smart sleeve
- Szelki plecaka: ergonomiczne
- Pasek na wysokości mostka
- Full specification
Status: Out of stock
103.84 zł / szt
127.72 zł gross
Plecak na laptopa 15.6 cala Work
- Smart sleeve
- Miejsce na butelkę
- Łatwo dostępna przednia kieszeń - idealna do przechowywania mniejszych przedmiotów
Technical Specifications
| Brand | AMERICAN TOURISTER |
|---|---|
| Wymiary | 46,5 x 31 x 22,5 cm |
| Waga | 0.6 |
| Pozostałe parametry | Strona zewnętrzna:
|
| Pasuje do | Notebooki o maksymalnej przekątnej ekranu: 15,6 cala |
| Rodzaj | Plecak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Poliester |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Kolor | czarny |
| Weight | 635 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 x 405 x 470 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |