torby/etui/plecaki
Plecak Eco Backpack SCALE 13-15.6 czerwony
- Wymiary:
295 x 450 x 170 mm
- Waga: 0.69
- Pasuje do:
Maksymalny rozmiar urządzenia: 385 x 35 x 265 mm
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 4 w magazynie
166,88 zł / szt
205,26 zł brutto
- Plecak zapewnia doskonałą ochronę urządzeń oraz jest wygodny i łatwy do przenoszenia.
- Zaprojektowany do codziennego użytku.
- Wyposażony w praktyczne funkcje, które ułatwią Ci życie.
- Ergonomiczna wyściółka pleców, wygodny pasek na ramię i pułapka zapinająca kieszeń z tyłu zapewniają wygodę podczas transportu plecaka do pracy, na uniwersytet lub podczas dłuższych podróży.
- Dostępny w czterech wariantach kolorystycznych.
Specyfikacja techniczna
| Producent | DICOTA |
|---|---|
| Wymiary | 295 x 450 x 170 mm |
| Waga | 0.69 |
| Pasuje do | Maksymalny rozmiar urządzenia: 385 x 35 x 265 mm |
| Rodzaj | Plecak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | PET |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Kolor | Czerwony |
| Waga | 829 kg |
|---|---|
| Wymiary | 150 x 350 x 480 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |