Torby/Walizki/Plecaki
Plecak CG3 15.6 Backpack W raincover
- Pasuje do:
15,6 - 16 cali notebook
- Wymiary:
Przekątna ekranu natebooka 39.6 cm (15.6")
- Rodzaj: Plecak
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
257,49 zł / szt
316,71 zł brutto
Plecak na laptopa do 16 cali z opkrowcem przeciwdeszczowym.
| Waga | 1053 kg |
|---|---|
| Wymiary | 180 x 330 x 465 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Targus |
|---|---|
| Pasuje do | 15,6 - 16 cali notebook |
| Wymiary | Przekątna ekranu natebooka 39.6 cm (15.6") |
| Rodzaj | Plecak |
| Ilość komór | 2 |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Materiał tekstylny |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |