Torby/Walizki/Plecaki
Plecak CG3 15.6 Backpack W raincover
- Pasuje do:
15,6 - 16 cali notebook
- Wymiary:
Przekątna ekranu natebooka 39.6 cm (15.6")
- Rodzaj: Plecak
- Full specification
Status: Out of stock
257.49 zł / szt
316.71 zł gross
Plecak na laptopa do 16 cali z opkrowcem przeciwdeszczowym.
| Weight | 1053 kg |
|---|---|
| Dimensions | 180 x 330 x 465 cm |
Technical Specifications
| Brand | Targus |
|---|---|
| Pasuje do | 15,6 - 16 cali notebook |
| Wymiary | Przekątna ekranu natebooka 39.6 cm (15.6") |
| Rodzaj | Plecak |
| Ilość komór | 2 |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Materiał tekstylny |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |