Plecak Campus niebieski 15.6 cali - 7J596AA
- Pasuje do:
Laptopy z ekranem o przekątnej 15,6 cala (39,6 cm)
- Wymiary:
295 x 185 x 435 mm
- Waga: 490
- Pełna specyfikacja
Plecak HP Campus
Możesz udać się w różne miejsca ze wszystkimi swoimi rzeczami w sposób zorganizowany i wystylizowany. Ze spokojem spakuj się do tego wyjątkowo bezpiecznego plecaka, wyposażonego w zamykany zamek błyskawiczny i materiały chroniące przed deszczem. Włóż laptopa do wyściełanej kieszeni, zapnij wszystkie swoje akcesoria z zapasem miejsca i spokojnie noś przez cały dzień.
Optymalna organizacja
Znajdź miejsce na wszystko w jednej, wielkiej, zorganizowanej torbie. Zawiera główną dużą przegrodę na książki i inne rzeczy, dedykowaną wyściełaną przegrodę na laptopa 15,6 cala, dwie szybko dostępne kieszenie na akcesoria, wewnętrzny piórnik i dwie boczne kieszenie na butelki z wodą. 17 l zorganizowanej pojemności na wszystko, czego potrzebujesz.
Chroń swój sprzęt
W tej bezpiecznej torbie możesz spokojnie zabrać swój cenny komputer i akcesoria. Zabezpiecz swój laptop z łatwością za pomocą dodatkowo wyściełanej, ruchomej kieszeni, dwustronnego, zamykanego zamka błyskawicznego i materiału chroniącego przed deszczem.
Wspaniały wygląd i styl
Z trzema dostępnymi kolorami i jednym nowoczesnym, eleganckim wzornictwem może Cię zaskoczyć fakt, że zawiera 50% materiałów pochodzących z recyklingu (19 plastikowych butelek) - co za wyczyn!
| Waga | 500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 330 x 430 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | HP Inc. |
|---|---|
| Pasuje do | Laptopy z ekranem o przekątnej 15,6 cala (39,6 cm) |
| Wymiary | 295 x 185 x 435 mm |
| Waga | 490 |
| Rodzaj | Plecak |
| Pojemność | 17 |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Pianka polietylenowa |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 16'' |
| Kolor | Żółty |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |