zawody
Terminal płatniczy
- Bezpieczeństwo:
- Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. Opakowanie nie służy do zabawy.
- Należy zachować opakowanie/ulotkę/etykietę, gdyż zawiera ważne informacje.
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Chłopcy
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 8 w magazynie
49,90 zł / szt
61,38 zł brutto
Terminal płatniczy
Terminal płatniczy na baterie (brak w zestawie) ze światłem i dźwiękiem.
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 rok życia. Wyprodukowano w Niemczech.
| Waga | 207 kg |
|---|---|
| Wymiary | 53 x 165 x 135 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Klein |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 9333 |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Tematyka | Sklep |
| Wymiary | 12 x 8 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |