piramidy
Piramidka Magiczna wieża
- Nr katalogowy:
7600140321
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 7 w magazynie
31,00 zł / szt
38,13 zł brutto
Little Smoby Magiczna Wieża
Kolorowa piramidka do układania od Little Smoby zapewni mnóstwo zabawy nawet najmłodszym dzieciom. Kolorowe kubeczki można wkładać jeden w drugi lub ustawiać jeden na drugim, a podczas kąpieli obserwować, jak woda wypływa przez otwory w kubeczkach.
Na każdym z 6 różnokolorowych kubeczków znajdują się różne motywy, które czekają na odkrycie. Układanie i łączenie kubeczków w zabawny sposób rozwija małą motorykę i koordynację ręka-oko. Jednocześnie wspierane są umiejętności rozpoznawania kształtów i kolorów oraz logicznego myślenia.
Klasyczna zabawka dla niemowląt i małych dzieci - idealna do pokoju dziecięcego, piaskownicy lub podczas kąpieli.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Smoby |
|---|---|
| Nr katalogowy | 7600140321 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Wymiary | 9.5 x 9.5 x 40 cm |
| Wymagania wiekowe | 12 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Waga | 270 kg |
|---|---|
| Wymiary | 118 x 110 x 205 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |