piramidy
Piramidka Magiczna wieża
- Nr katalogowy:
7600140321
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 7 in stock
31.00 zł / szt
38.13 zł gross
Little Smoby Magiczna Wieża
Kolorowa piramidka do układania od Little Smoby zapewni mnóstwo zabawy nawet najmłodszym dzieciom. Kolorowe kubeczki można wkładać jeden w drugi lub ustawiać jeden na drugim, a podczas kąpieli obserwować, jak woda wypływa przez otwory w kubeczkach.
Na każdym z 6 różnokolorowych kubeczków znajdują się różne motywy, które czekają na odkrycie. Układanie i łączenie kubeczków w zabawny sposób rozwija małą motorykę i koordynację ręka-oko. Jednocześnie wspierane są umiejętności rozpoznawania kształtów i kolorów oraz logicznego myślenia.
Klasyczna zabawka dla niemowląt i małych dzieci - idealna do pokoju dziecięcego, piaskownicy lub podczas kąpieli.
Technical Specifications
| Brand | Smoby |
|---|---|
| Nr katalogowy | 7600140321 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Wymiary | 9.5 x 9.5 x 40 cm |
| Wymagania wiekowe | 12 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Weight | 270 kg |
|---|---|
| Dimensions | 118 x 110 x 205 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |