kontrolery
Pilot inteligentny IR1
- Wymagania środowiskowe:
Temperatura pracy: od -10 do +50 stopni Celsjusza
- Zasięg: 8
- Wymiary:
67.7 x 67.7 x 34 mm
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 2 in stock
38.18 zł / szt
46.96 zł gross
Uniwersalny pilot na podczerwień obsługuje inteligentne sterowanie oraz powiązania scenariuszy dla większości urządzeń na podczerwień dostępnych na rynku (klimatyzatory, telewizory, projektory, wentylatory itp.). Chmurowa biblioteka kodów podczerwieni obsługuje ponad 8000 modeli urządzeń na podczerwień.
| Weight | 106 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 x 85 x 50 cm |
Technical Specifications
| Brand | IMOU |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe | Temperatura pracy: od -10 do +50 stopni Celsjusza |
| Zasięg | 8 |
| Wymiary | 67.7 x 67.7 x 34 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Zasilanie | DC 5V,1A Micro USB |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |