piłki
Piłka Caly Globus 50 cm - Świat
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
C019
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
46,99 zł / szt
57,80 zł brutto
Piłka Globus 50 cm - Świat
Małe przygody to podróż w kierunku odkrycia odległych lądów.
Podczas zabawy globusem podróżujemy po całym świecie i odnajdujemy kontynenty, lokalizując kraje wraz z ich granicami i stolicami. Ten globus, ze stopniowaną szerokością i długością geograficzną, uwzględnia najnowsze zmiany geopolityczne.
Piłka globus jest do samodzielnego nadmuchania, opakowanie nie zawiera pompki.
Specyfikacja techniczna
| Producent | MG DYSTRYBUCJA |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | C019 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Wymiary | Średnica: 50 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 21 x 22 x 2,6 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wzór |
| Waga | 195 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25 x 225 x 235 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |