piłki
Piłka 230 mm Minnie
- Nr katalogowy:
130054689DEF
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
6,00 zł / szt
7,38 zł brutto
JOHN Piłka 9/230 mm Minnie
| Waga | 109 kg |
|---|---|
| Wymiary | 210 x 100 x 100 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Simba |
|---|---|
| Nr katalogowy | 130054689DEF |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Marka | Minnie |
| Wymiary | Średnica: 23 cm |
| Wymagania wiekowe | 12 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Różowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |