piłki
Piłka 230 mm Minnie
- Nr katalogowy:
130054689DEF
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Full specification
Status: Out of stock
6.00 zł / szt
7.38 zł gross
JOHN Piłka 9/230 mm Minnie
Technical Specifications
| Brand | Simba |
|---|---|
| Nr katalogowy | 130054689DEF |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Marka | Minnie |
| Wymiary | Średnica: 23 cm |
| Wymagania wiekowe | 12 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Różowy |
| Weight | 109 kg |
|---|---|
| Dimensions | 210 x 100 x 100 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |