pendrive
PICOLLO 16GB USB 2.0 Czarny
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 10
- Pojemność pamięci flash: 16
- Wymiary:
20,6 x 15,5 x 7 mm
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 19 w magazynie
22,13 zł / szt
27,22 zł brutto
| Waga | 10 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15 x 105 x 125 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | GOODRAM |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Pojemność pamięci flash | 16 |
| Wymiary | 20,6 x 15,5 x 7 mm |
| Waga | 3 |
| Prędkość zapisu | 5 |
| Prędkość odczytu | 20 |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |