drukarki i urz. wielofunkcyjne
Drukarka LaserJet M209d 8J9L0F
- Model:
M209d 8J9L0F
- Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
- Złącza: 1 x USB (Typ B)
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
370,14 zł / szt
455,27 zł brutto
HP LaserJet M209d Printer (8J9L0F)
Niezawodny, wydajny druk dwustronny w czerni i bieli w nagradzanej kompaktowej konstrukcji. Zwiększ produktywność dzięki tej wydajnej drukarce czarno-białej w nagradzanej kompaktowej konstrukcji. Poznaj najszybszy druk dwustronny w swojej klasie, a także uproszczoną konfigurację i funkcje oszczędzające czas dzięki aplikacji HP.
| Waga | 7900 kg |
|---|---|
| Wymiary | 335 x 435 x 265 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | HP Inc. |
|---|---|
| Model | M209d 8J9L0F |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 1 x USB (Typ B) |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Ethernet | Nie |
| Gramatura papieru (min.) | 60 |
| Gramatura papieru (maks.) | 163 |
| Wydajność mat. eksploatacyjnych | W zestawie ok. 700 stron |
| Rozdzielczość druku | 600 x 600 dpi |
| Język drukarki | PWG |
| Waga | 5.6 |
| Maks. prędkość druku w czerni | 29 |
| Zainstalowana pamięć | 64 |
| Podajnik papieru | Do 150 arkuszy |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Obciążenie miesięczne | 20000 |
| Procesor drukarki | Szybkość procesora: 500 MHz |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 205 |
| Wymagania sprzętowe |
|
| Szerokość | 355 |
| Głębokość | 279.5 |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Format | 267 x 184 mm |
| Druk Photo | Nie |
| PictBridge | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Druk w kolorze | Nie |
| Rodzaj nośnika | Papier |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |