Piasek hydrofobowy - Zestaw akwarium
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIE:
Ryzyko zadławienia piaskiem możliwym do połknięcia.
Do używania pod nadzorem osoby dorosłej.
Nie nadaje się do spożycia.
W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów.
Unikać kontaktu z oczami.
W PRZ - Nr katalogowy:
TU3558
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Magiczny piasek, który odpycha wodę.
PIASEK HYDROFOBOWY ZESTAW 5 KOLORÓW Z AKWARIUM
TUBI PIASEK HYDROFOBOWY to prawdziwa gratka dla miłośników zabaw w eksperymenty. Wrzucony do wody przybiera w niej zjawiskowe kształty, a wyjęty z niej jest suchy! Nie wierzysz?
Przekonaj się sam:
- Wsyp piasek do akwarium z wodą.
- Formuj i obserwuj najróżniejsze kształty, jakie w niej utworzy.
- A potem wyjmij piasek z wody i zobacz, że.. JEST SUCHY!
- Niesamowite, prawda?
To teraz ponownie wrzuć go do wody i zacznij eksperyment od początku! Uwierz nam ta zabawa nigdy się nie nudzi!
Produkt w 100% polski
Specyfikacja techniczna
| Producent | TUBAN |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIE: |
| Nr katalogowy | TU3558 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Obszar | Plastyczne |
| Liczba kolorów | 5 |
| Rodzaj | Piasek hydrofobowy |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 19 x 14.5 x 11 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia |
| Waga | 300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 105 x 195 x 150 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |