artykuły okazjonalne
Pianko-żel multisensoryczny SHOCK! Neutralny
- Bezpieczeństwo:
- Łatwopalny aerozol.
- Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem.
- Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić.
- Nie rozpylać nad otw
- Nr katalogowy:
TU3400
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 19 w magazynie
19,24 zł / szt
23,67 zł brutto
Pianko-żel multisensoryczny SHOCK! Neutralny
ZALETY PIANKI SHOCK:
- Pobudzanie zmysłów (po aplikacji pianki na dłonie czujesz zapach truskawki czy jabłka, odczuwasz przyjemny chłód, słyszysz i czujesz delikatne strzelanie pianki między palcami)
- Wspieranie integracji sensorycznej, co wpływa korzystnie na zdolności poznawcze i rozwojowe u dziecka
- Działanie chłodzące i nawilżające
- Produkt przebadany dermatologicznie
- Występuje w 5 różnych odsłonach (o zapachu truskawki, jabłka, neutralny, mrożący ice, waniliowy).
SPOSÓB UŻYCIA:
Nałóż SHOCK bezpośrednio na wewnętrzną część dłoni, a następnie zacznij delikatnie je o siebie pocierać. W efekcie tego poczujesz strzelanie, mrowienie, chłodzenie, piękny zapach. Ciesz się nimi i doświadczaj! Po zastosowaniu pianki na dłonie wystarczy tylko je wysuszyć, ponieważ pianka SHOCK działa nawilżająco na skórę dłoni. Najlepiej używać w temperaturze pokojowej. Produkt można używać jedynie pod nadzorem osoby dorosłej.
WAŻNE:
- Przed każdym użyciem pianki należy wstrząsać energicznie pojemnikiem przez około minutę!
- Pianka w niskich temperaturach traci swoje właściwości. Przy temperaturze pokojowej właściwości wracają.
- WYPRODUKOWANO W POLSCE.
| Waga | 173 kg |
|---|---|
| Wymiary | 46 x 46 x 232 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TUBAN |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Nr katalogowy | TU3400 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Inne |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 4,5 x 23,5 x 4,5 cm |
| Wymagania wiekowe | 4 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |