środki czyszczące
Pianka do LCD 400ml+Mikrofibra
- Zastosowanie: Ekrany
- Wymiary:
10,00 x 2,50 x 19,00 cm
- Waga: 220
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
15,08 zł / szt
18,55 zł brutto
Pianka do LCD + ściereczka z mikrofibry
| Waga | 470 kg |
|---|---|
| Wymiary | 65 x 65 x 200 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Tracer |
|---|---|
| Zastosowanie | Ekrany |
| Wymiary | 10,00 x 2,50 x 19,00 cm |
| Waga | 220 |
| Pozostałe parametry | Rodzaj opakowania: Spray |
| Pojemność | 400 |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |