środki czyszczące
Pianka do LCD 400ml+Mikrofibra
- Zastosowanie: Ekrany
- Wymiary:
10,00 x 2,50 x 19,00 cm
- Waga: 220
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
15.08 zł / szt
18.55 zł gross
Pianka do LCD + ściereczka z mikrofibry
| Weight | 470 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 x 65 x 200 cm |
Technical Specifications
| Brand | Tracer |
|---|---|
| Zastosowanie | Ekrany |
| Wymiary | 10,00 x 2,50 x 19,00 cm |
| Waga | 220 |
| Pozostałe parametry | Rodzaj opakowania: Spray |
| Pojemność | 400 |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |