torby/etui/plecaki
PerfectSkin 13-14.1'' etui na notebook Black
- Pasuje do:
Notebooki o przekątnej: 13"-14.1''
- Wymiary:
Wewnętrzne: 353 x 264 x 35 mm
- Rodzaj: Etui
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
64,92 zł / szt
79,85 zł brutto
| Waga | 248 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25 x 280 x 370 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | DICOTA |
|---|---|
| Pasuje do | Notebooki o przekątnej: 13"-14.1'' |
| Wymiary | Wewnętrzne: 353 x 264 x 35 mm |
| Rodzaj | Etui |
| Pasek na ramię | Nie |
| Uchwyt do ręki | Nie |
| Materiał | Neopren |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 13,3'' |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |