torby/etui/plecaki
PerfectSkin 13-14.1'' etui na notebook Black
- Wymiary:
Wewnętrzne: 353 x 264 x 35 mm
- Pasuje do:
Notebooki o przekątnej: 13"-14.1''
- Rodzaj: Etui
- Full specification
Status: Out of stock
64.92 zł / szt
79.85 zł gross
Technical Specifications
| Brand | DICOTA |
|---|---|
| Wymiary | Wewnętrzne: 353 x 264 x 35 mm |
| Pasuje do | Notebooki o przekątnej: 13"-14.1'' |
| Rodzaj | Etui |
| Pasek na ramię | Nie |
| Uchwyt do ręki | Nie |
| Materiał | Neopren |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 13,3'' |
| Kolor | czarny |
| Weight | 248 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 x 280 x 370 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |