pendrive
Pendrive Xporter Core 64GB USB 3.2 80MB/s
- Szyfrowanie danych: Nie
- Obsługiwane systemy operacyjne: Linux
- Pojemność pamięci flash: 64
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
24,14 zł / szt
29,69 zł brutto
| Waga | 75 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15 x 60 x 80 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Patriot |
|---|---|
| Szyfrowanie danych | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Pojemność pamięci flash | 64 |
| Wymiary | 19,1 x 64,9 x 8,8 mm |
| Waga | 10 |
| Prędkość odczytu | 80 |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |