pendrive
Pendrive UV240 32GB USB2.0 Black
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 7
- Pojemność pamięci flash: 32
- Wymiary:
54.6 x 19.2 x 8.3mm
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
20,97 zł / szt
25,79 zł brutto
Konstrukcja pamięci UV240 z klapką nie tylko zapobiega zgubieniu zatyczki, ale zapewnia także łatwe otwieranie kciukiem. Otwór na smycz zapewnia wygodę i umożliwia personalizację. Przymocuj pamięć UV240 do smyczy lub breloczka na klucze w celu łatwego przenoszenia lub przypnij coś, aby wyrazić siebie.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Adata |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Pojemność pamięci flash | 32 |
| Wymiary | 54.6 x 19.2 x 8.3mm |
| Waga | 7 |
| Prędkość zapisu | 6 |
| Prędkość odczytu | 30 |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 20 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7 x 105 x 115 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |