pendrive
Pendrive UV240 32GB USB2.0 Black
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 7
- Pojemność pamięci flash: 32
- Wymiary:
54.6 x 19.2 x 8.3mm
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 27 in stock
20.23 zł / szt
24.88 zł gross
Konstrukcja pamięci UV240 z klapką nie tylko zapobiega zgubieniu zatyczki, ale zapewnia także łatwe otwieranie kciukiem. Otwór na smycz zapewnia wygodę i umożliwia personalizację. Przymocuj pamięć UV240 do smyczy lub breloczka na klucze w celu łatwego przenoszenia lub przypnij coś, aby wyrazić siebie.
Technical Specifications
| Brand | Adata |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Pojemność pamięci flash | 32 |
| Wymiary | 54.6 x 19.2 x 8.3mm |
| Waga | 7 |
| Prędkość zapisu | 6 |
| Prędkość odczytu | 30 |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 x 105 x 115 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |