pendrive
Pendrive UME3 128GB USB 3.0 Eco Friendly
- Szyfrowanie danych: Nie
- Obsługiwane systemy operacyjne: Mac OS
- Pojemność pamięci flash: 128
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 28 w magazynie
34,34 zł / szt
42,24 zł brutto
UME3
Eco Friendly jest nowym modelem pamięci USB z serii UME, który został całkowicie zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce. Jego główną cechą wyróżniającą się spośród innych dostępnych na rynku opcji jest obudowa wykonana w 100% z materiałów biodegradowalnych, które ulegają rozkładowi w warunkach kompostowych.
| Waga | 150 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 55 x 60 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | GOODRAM |
|---|---|
| Szyfrowanie danych | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Pojemność pamięci flash | 128 |
| Wymiary | 55 × 21 × 9,6 mm |
| Waga | 9 |
| Prędkość zapisu | 20 |
| Prędkość odczytu | 60 |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Inne |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |