pendrive
Pendrive UME2 16GB USB 2.0 Biały
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 10
- Pojemność pamięci flash: 16
- Wymiary:
51,0 x 21,0 x 9,6 mm
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
18,77 zł / szt
23,09 zł brutto
UME2 to klasyczny design, przełamany intensywnością kolorów obudowy. Zatyczka z wypukłym antypośligowym wzorem ułatwia otwarcie USB w każdej sytuacji. Po zdjęciu zatyczki można ją nałożyć na drugi koniec obudowy - daje to pewność, że się nie zgubi. Idealnym rozwiązanie dla tych, którzy lubią mieć pamięci USB zawsze przy sobie, jest perforacja umożliwiająca przypięcie zawieszki. Pamięć UME2 dostępna jest w pojemnościach od 8 GB do 128 GB. Użyte komponenty pozwalają uzyskać prędkości odczytu do 20 MB/s i zapisu do 5 MB/s. Podobnie jak wszystkie inne pamięci USB marki GOODRAM, UME2 objęty jest dożywotnią gwarancją producenta.
| Waga | 10 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2 x 103 x 121 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | GOODRAM |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Pojemność pamięci flash | 16 |
| Wymiary | 51,0 x 21,0 x 9,6 mm |
| Waga | 9 |
| Prędkość zapisu | 5 |
| Prędkość odczytu | 20 |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |