pendrive
Pendrive ULTIMA U02/PLASTIC 32GB USB 2.0 czarny
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 10
- Pojemność pamięci flash: 32
- Wymiary:
60.6 x 18.0 x 8.1 mm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
6,29 zł / szt
7,74 zł brutto
| Waga | 16 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 x 80 x 140 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Silicon Power |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Pojemność pamięci flash | 32 |
| Wymiary | 60.6 x 18.0 x 8.1 mm |
| Waga | 8 |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |