pendrive
Pendrive ULTIMA U02/PLASTIC 32GB USB 2.0 czarny
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 10
- Pojemność pamięci flash: 32
- Wymiary:
60.6 x 18.0 x 8.1 mm
- Full specification
Status: Out of stock
6.29 zł / szt
7.74 zł gross
| Weight | 16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 x 80 x 140 cm |
Technical Specifications
| Brand | Silicon Power |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Pojemność pamięci flash | 32 |
| Wymiary | 60.6 x 18.0 x 8.1 mm |
| Waga | 8 |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |