Pendrive TAB300 64GB USB 3.2 120MB/s
- Szyfrowanie danych: Nie
- Obsługiwane systemy operacyjne: Linux
- Pojemność pamięci flash: 64
- Pełna specyfikacja
Podejmij się każdego zadania z pamięcią Patriot Memory TAB300 USB 3.2 Flash Drive. Wyposażony w szybki interfejs USB 3.2 Gen 1 (5Gbps), kompatybilny z wcześniejszymi wersjami USB, TAB300 oferuje potężną wydajność i prędkości transferu idealne do szybkiego przesyłania plików, zdjęć, filmów i muzyki zawsze, gdy ich potrzebujesz. Dzięki kompatybilności z wieloma obecnymi i poprzednimi systemami operacyjnymi Windows, Linux i Mac, TAB300 obsługuje formatowanie FAT32 zapewniające wysoką wydajność pamięci flash.
TAB300 posiada łatwy w użyciu, bezkapturowy design z uchwytem na brelok, co pozwala na wygodne podłączenie i używanie bez potrzeby instalowania sterowników. Dodatkowo, TAB300 wyróżnia się unikalnym designem obudowy w kolorze Dark Shadow. Wspierany 3-letnią gwarancją Patriot Memory, obsługą klienta Patriot oraz zaprojektowany z najlepszych materiałów w swojej klasie, TAB300 jest niezawodnym rozwiązaniem pamięci flash, stworzonym dla profesjonalistów, twórców treści oraz wszystkich, którzy potrzebują szybkiego i wygodnego magazynowania danych.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Patriot |
|---|---|
| Szyfrowanie danych | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Pojemność pamięci flash | 64 |
| Wymiary | 23.5 x 12.2 x 6 mm |
| Waga | 3.3 |
| Prędkość odczytu | 120 |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Waga | 15 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 x 100 x 135 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |