zegary
Budzik elektroniczny Bali
- Funkcja drzemki: Tak
- Budzik: Nie
- Mechanizm: Elektroniczny
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
77,51 zł / szt
95,34 zł brutto
- Budzik z cyfrowym wyświetlaczem godziny, czasu budzika, temperatury i daty
- Nowoczesna, matowa obudowa z praktycznie pozbawionym krawędzi, czytelnym wyświetlaczem
- Dwa tryby wyświetlania: ciągłe wyświetlanie wybranego parametru lub automatyczna zmiana między godziną, datą i temperaturą
- Przyciski boczne ułatwiające obsługę
- Wyświetlacz o trzech poziomach jasności: wysoki, średni, niski (w trybie USB)
Funkcja budzika / kalendarza / alarmu:
- Możliwość przełączania czasu pomiędzy formatem 12 i 24 h
- Wyświetlanie daty (dzień/miesiąc)
- Jeden programowalny budzik
- Funkcja drzemki
Termometr:
- Zakres temperatury: -10° do +50°C
- możliwość przełączania między stopniami Celsjusza i Fahrenheita
| Waga | 290 kg |
|---|---|
| Wymiary | 45 x 220 x 110 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hama |
|---|---|
| Funkcja drzemki | Tak |
| Budzik | Nie |
| Mechanizm | Elektroniczny |
| Wymiary | 18 x 3,6 x 8,5 cm |
| Waga | 277 |
| Typ | Cyfrowy |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Biurkowy |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |