Pendrive Supersonic Rage LITE 128GB USB 3.2
- Szyfrowanie danych: Nie
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 8
- Pojemność pamięci flash: 128
- Pełna specyfikacja
Pamięć USB Patriot Supersonic Rage Lite zgodna z USB 3.2 Gen. 1 (wstecznie kompatybilna z USB 3.0) to idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają lekkiego, przenośnego i szybkiego nośnika o dużej prędkości transferu danych. Pamięć USB Rage Lite jest wyposażona w wysokiej jakości pamięć NAND oraz kontroler IC, co gwarantuje doskonałą wydajność podczas pracy z dużymi plikami.
Supersonic Rage Lite USB oferuje łatwą funkcję Plug and Play i nie wymaga instalacji sterowników. Jest kompatybilna z systemami Windows 10, Windows 8, Windows 7, Linux 2.6 i nowszymi wersjami oraz Mac OSX 10.X, a także objęta 3-letnią gwarancją wspieraną przez obsługę klienta Patriot, gotową służyć pomocą w Twoich potrzebach związanych z transferem danych.
| Waga | 15 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2 x 100 x 130 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Patriot |
|---|---|
| Szyfrowanie danych | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Pojemność pamięci flash | 128 |
| Wymiary | 10 x 21 x 55 mm |
| Waga | 10 |
| Prędkość odczytu | 120 |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |