pendrive
Pendrive PinStripe USB 3.0 Drive 128GB czarny
- Obsługiwane systemy operacyjne: Linux
- Pojemność pamięci flash: 128
- Wymiary:
29 x 15 x 5,5 mm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
69,61 zł / szt
85,62 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | Verbatim |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Pojemność pamięci flash | 128 |
| Wymiary | 29 x 15 x 5,5 mm |
| Waga | 3.6 |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 17 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6 x 90 x 135 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |