Obudowa Pure Base 501 Airflow Window Black
- Liczba miejsc montażowych: 7
- Miejsca montażowe 5,25'' wewn.: 0
- Maksymalna ilość wentylatorów: 6
- Pełna specyfikacja
Pure Base 501 Airflow Window Black to tradycyjna, ponadczasowa i wszechstronna obudowa be quiet! typu ATX o kompaktowych wymiarach.
- Panel przedni o wysokim przepływie powietrza i górna pokrywa zapewniają maksymalną wydajność
- 2 fabrycznie zainstalowane wentylatory Pure Wings 3 140mm PWM zapewniają wysokie ciśnienie powietrza
- Duża przestrzeń dla wysokiej klasy kart graficznych i dużych coolerów, pomimo kompaktowych rozmiarów
- Opcjonalna pionowa instalacja karty graficznej
- Możliwość instalacji chłodzeń wodnych z radiatorami do 360mm
- USB 3.2 Gen. 2 typ C dla najlepszej łączności
- Wygodne zarządzanie przewodami dzięki przemyślanej konstrukcji prowadzenia kabli
- Panel boczny wykonany ze szkła hartowanego
Minimalizm. Klasyczny wygląd.
Nie rozpraszając uwagi, Pure Base 501 Airflow Window Black jest bliski doskonałości w swoich podstawowych funkcjach i jest skierowany do użytkowników, którzy cenią sobie niewymuszoną prezentację.
Idealny wentylator do obudowy. Łopatki wentylatora zoptymalizowane pod kątem wysokiego przepływu powietrza.
Dzięki optymalizacji pod kątem maksymalnego przepływu powietrza, Pure Wings 3 140mm PWM jest idealnym wyborem dla Pure Base 501 Airflow Window Black. 7 łopatek wentylatora zoptymalizowanych pod kątem przepływu powietrza nie tylko redukuje turbulencje generujące hałas, ale także gwarantuje, że Pure Wings 3 140mm PWM zapewnia wydajność potrzebną w wymagających konfiguracjach.
Więcej niż widać. Duża przestrzeń na wysokiej klasy komponenty.
Pomimo kompaktowych wymiarów, Pure Base 501 Airflow Window Black oferuje wystarczająco dużo miejsca na wysokiej klasy karty graficzne i duże chłodnice. Z przodu można łatwo zainstalować 3 wentylatory lub radiator do 360mm, a górna część zapewnia miejsce na maksymalnie 3 wentylatory lub radiator o średnicy do 240mm.
W pionie. Sloty PCIe z możliwością rotacji.
Dlaczego nie spróbować innej konfiguracji GPU? Gniazda PCIe w Pure Base 501 Airflow Window Black można obrócić o 90°, co pozwala na pionową instalację szerokich, wysokiej klasy kart graficznych. Dodatkowo można użyć opcjonalnego risera be quiet!, którego piankowa podstawa zapewnia doskonałe zabezpieczenie przed opadaniem karty graficznej w orientacji pionowej.
Zarządzanie przewodami. Dzięki inteligentnym opcjom prowadzenia przewodów.
Jako kompaktowa obudowa PC, Pure Base 501 Airflow Window Black optymalnie wykorzystuje oferowaną przestrzeń. Dzięki sprytnie zintegrowanym opcjom prowadzenia przewodów, zarządzanie nimi jest dziecinnie proste.
Połącz się ze mną. Najnowocześniejsza technologia dla Twojego systemu.
Złącze USB 3.2 Gen. 2 typu C i 2 porty typu A na przednim panelu I/O zapewniają szybką i łatwą łączność.
Pokaż mi, co masz. Doskonały widok na komponenty.
Wysokiej jakości, w pełni przeszklony panel boczny zapewnia doskonały widok na podzespoły wewnątrz Pure Base 501 Airflow Window Black. Okno jest wykonane z przyciemnianego i hartowanego szkła z pomalowanymi na czarno listwami bocznymi.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Be quiet! |
|---|---|
| Liczba miejsc montażowych | 7 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 6 |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon/słuchawki (combo) |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 5 |
| Podświetlenie obudowy | Nie |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 2 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 368 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 178 |
| Opcjonalne wentylatory | 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (przód) |
| Maksymalna długość zasilacza | 200 |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 140 mm (dół) |
| Zainstalowane wentylatory | 1 x 140 mm (przód) |
| Wymiary | 450 x 231 x 463 mm |
| Waga | 7.16 |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Format | Mini ITX |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 7310 kg |
|---|---|
| Wymiary | 505 x 290 x 515 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |