pendrive
Pendrive Hayabusa U202 128GB USB 2.0 biały
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 10
- Pojemność pamięci flash: 128
- Wymiary:
51.4 x 21.4 x 8.4 mm
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
34,69 zł / szt
42,67 zł brutto
- Praktyczna obudowa pamięci flash USB serii KIOXIA TransMemory U202 pozwala Ci na bezproblemowe przechowywanie danych
- Funkcjonalna obudowa pamięci USB z serii TransMemory U202 pozwala Ci na zabranie jej dokądkolwiek tylko się wybierasz, każdego dnia
- Pomimo niewielkich rozmiarów pamięć flash USB TransMemory U202 zapewnia Ci mnóstwo miejsca. Aż do 128 GB na Twoje zdjęcia, muzykę, filmy, dokumenty itd.
| Waga | 320 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 120 x 130 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Kioxia |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Pojemność pamięci flash | 128 |
| Wymiary | 51.4 x 21.4 x 8.4 mm |
| Waga | 8 |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |