pendrive
Pendrive FIT Plus USB3.1 512 GB szary
- Szyfrowanie danych: Nie
- Obsługiwane systemy operacyjne: Mac OS
- Pojemność pamięci flash: 512
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
441,56 zł / szt
543,12 zł brutto
| Waga | 17 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 x 100 x 150 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Samsung |
|---|---|
| Szyfrowanie danych | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Pojemność pamięci flash | 512 |
| Wymiary | 18,8 x 7,3 x 23,6 mm |
| Waga | 3.1 |
| Prędkość odczytu | 400 |
| Interfejs | USB Type C 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |