koncentratory USB
HUB 4 PORTY USB 2.0 EA114
- Standard: USB 2.0
- Liczba portów: 4
- Ładowanie urządzeń: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
9,45 zł / szt
11,62 zł brutto
4 portowy, funkcjonalny, szybki USB HUB. Posiada 3 duże złącza USB i jedno mini USB umieszczone na giętkich przewodach. Idealne rozwiązanie do osób którym brakuje wejść w komputerze stacjonarnym lub laptopie. Hub pozwala podłączyć równocześnie takie urządzenia jak np.: odtwarzacze mp3, aparaty cyfrowe, skanery, drukarki (atramentowe/laserowe), pendrive, urządzenia wielofunkcyjne, zewnętrzne dyski twarde, klawiatury, myszki oraz wszystkie urządzenia z końcówka USB.
| Waga | 87 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 x 140 x 210 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Esperanza |
|---|---|
| Standard | USB 2.0 |
| Liczba portów | 4 |
| Ładowanie urządzeń | Nie |
| Rodzaj | Pasywny |
| Porty | 3 x USB Type A Żeńska |
| Pozostałe parametry | - Maksymalne zasilanie: 500 mA |
| Zasilanie | - Hub pasywny, zasilany bezpośrednio z gniazda USB |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |