pendrive
Pendrive Dual Drive D400 64GB USB-C/A 3.1 130MB/s
- Szyfrowanie danych: Nie
- Obsługiwane systemy operacyjne: Mac OS
- Pojemność pamięci flash: 64
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
35,47 zł / szt
43,63 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lexar |
|---|---|
| Szyfrowanie danych | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Pojemność pamięci flash | 64 |
| Wymiary | 9,7 x 16,2 x 60,6 mm |
| Waga | 17.8 |
| Prędkość odczytu | 130 |
| Interfejs | USB Type C 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 x 100 x 140 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |