Zestaw 2 noży All Star czarny
- Mycie w zmywarce: Tak
- Stojak : Nie
- Długość ostrza: 20
- Pełna specyfikacja
Zestaw 2 noży All Star czarny
Dwa noże to podwójna jakość cięcia, a i wyglądają lepiej, niż samotne ostrze leżące na blacie - z dwuczęściowym zestawem noży ZWILLING ALL * STAR otrzymasz dwóch pomocników, dzięki którym Twoja praca w kuchni stanie się jeszcze przyjemniejsza. Dzięki nożowi do warzyw i owoców błyskawicznie obierzesz i oczyścisz swoje ulubione, zdrowe przekąski. Nóż szefa kuchni natomiast to prawdziwie wszechstronne narzędzie, które bez trudu pokroi ryby, mięso, a także owoce i warzywa.
Nic dziwnego - tchnięto w nie całe 290-letnie doświadczenie w produkcji noży kuchennych. Zaczyna się na projekcie - ekskluzywne aplikacje z logo ZWILLING dostępne w najmodniejszych kolorach. Następnie ostrza - zachwycające jeszcze bardziej niż sam projekt: hartowane lodem przy użyciu specjalnej technologii FRIODUR, gwarantującej najwyższą odporność na korozję, elastyczność i trwałość. Wykonane zostały ze specjalnej stali nierdzewnej ZWILLING Sonderschmelze, nadającej narzędziom ponadprzeciętne właściwości tnące. Nowoczesne, ergonomiczne uchwyty wygodnie leżą w dłoni i gwarantują niemęczącą, bezpieczną pracę. Warto również zwrócić uwagę na samo opakowanie - opracowane specjalnie dla serii ZWILLING ALL * STAR jest całkowicie wolne od tworzyw sztucznych.
- Modny, nowoczesny design
- Ozdobne aplikacje z laserowanym logo u nasady - dostępne w dwóch kolorach do wyboru
- Ostrza hartowane lodem (FRIODUR) - niezwykle ostre i odporne na korozję
- Specjalna stal nierdzewna ZWILLING
- Ergonomiczne uchwyty wygodnie leżące w dłoni
- Funkcjonalny zestaw zaspokajający podstawowe potrzeby w kuchni
Specyfikacja techniczna
| Producent | Zwilling |
|---|---|
| Mycie w zmywarce | Tak |
| Stojak | Nie |
| Długość ostrza | 20 |
| Separator | Nóż Szefa Kuchni 20 cm |
| Przeznaczenie | Uniwersalny |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 700 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 100 x 430 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |