pendrive
Pendrive DataTraveler Kyson DTKN/64G USB 3.2 Gen1
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 10
- Pojemność pamięci flash: 64
- Wymiary:
39 x 12.6 x 4.9 mm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
42,98 zł / szt
52,87 zł brutto
DataTraveler Kyson to wysokowydajna pamięć flash USB typu A firmy Kingston, charakteryzująca się wyjątkową szybkością przesyłania danych (odczyt do 200 MB/s, zapis do 60 MB/s), która umożliwia błyskawiczne i wygodne przesyłanie plików.
Pojemność do 256 GB pozwala na swobodne przechowywanie i udostępnianie zdjęć, filmów, muzyki i innych treści. Metalowa konstrukcja bez zatyczki pozwala uniknąć jej zgubienia, a funkcjonalny zaczep ułatwia zabranie jej ze sobą. DataTraveler Kyson to stylowa, niezawodna pamięć flash USB-A, która jest objęta ograniczoną 5-letnią gwarancją.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Kingston |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Pojemność pamięci flash | 64 |
| Wymiary | 39 x 12.6 x 4.9 mm |
| Waga | 4 |
| Prędkość odczytu | 200 |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Waga | 20 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 x 110 x 130 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |