pendrive
Pendrive DashDrive Value UV150 64GB USB 3.2 Gen1 Red
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 8
- Pojemność pamięci flash: 64
- Wymiary:
58 x 18 x 10mm
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
21,92 zł / szt
26,96 zł brutto
| Waga | 19 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15 x 115 x 100 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Adata |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Pojemność pamięci flash | 64 |
| Wymiary | 58 x 18 x 10mm |
| Waga | 9 |
| Prędkość zapisu | 10 |
| Prędkość odczytu | 100 |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czerwony |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |