pendrive
Pendrive DashDrive UV210 64GB USB Metallic Alu
- Pojemność pamięci flash: 64
- Wymiary:
39 x 12.2 x 4.5mm
- Waga: 6
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
21,70 zł / szt
26,69 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | Adata |
|---|---|
| Pojemność pamięci flash | 64 |
| Wymiary | 39 x 12.2 x 4.5mm |
| Waga | 6 |
| Prędkość zapisu | 7 |
| Prędkość odczytu | 20 |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Waga | 20 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4 x 105 x 118 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |