lampy owadobójcze
Lampa owadobójcza Hunter
- Zasięg działania: 80
- Pobór mocy: 20
- Wymiary:
Wymiary urządzenia: 38.5 x 7.5 x 25 cm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
39,46 zł / szt
48,54 zł brutto
Lampa owadobójcza Esperanza bardzo skutecznie przyciąga owady, takie jak muchy, ćmy, komary i inne insekty latające, by następnie je sprawnie wyeliminować.
W urządzeniu nie są stosowane żadne środki chemiczne ani aerozole. Nie wydziela żadnych zapachów. Produkt nie jest szkodliwy dla ludzi ani zwierząt domowych. Jest idealnym rozwiązaniem dla domu, ogrodu czy biura.
- Napięcie znamionowe: 220V-240V~/50Hz-60HZ
- Typ lampy: 2 świetlówki UV-A BL T8 F10W
- Wewnętrzne napięcie rusztu owadobójczego: 2200 V
- Zastosowanie w pomieszczeniach o powierzchni: 80 m2
| Waga | 1380 kg |
|---|---|
| Wymiary | 85 x 435 x 255 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Esperanza |
|---|---|
| Zasięg działania | 80 |
| Pobór mocy | 20 |
| Wymiary | Wymiary urządzenia: 38.5 x 7.5 x 25 cm |
| Napięcie wyjściowe | 2200 |
| Długość przewodu zasilającego | 120 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |