pendrive
Pendrive Dashdrive C008 64GB USB Czarno-czerwony
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 7
- Pojemność pamięci flash: 64
- Wymiary:
60 x 20 x 10mm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
15,85 zł / szt
19,50 zł brutto
| Waga | 90 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15 x 90 x 100 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Adata |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Pojemność pamięci flash | 64 |
| Wymiary | 60 x 20 x 10mm |
| Waga | 10 |
| Prędkość zapisu | 6 |
| Prędkość odczytu | 30 |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Kolor | Czerwony |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |