pendrive
Pendrive Dashdrive C008 64GB USB Czarno-czerwony
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 7
- Pojemność pamięci flash: 64
- Wymiary:
60 x 20 x 10mm
- Full specification
Status: Out of stock
15.85 zł / szt
19.50 zł gross
| Weight | 90 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 x 90 x 100 cm |
Technical Specifications
| Brand | Adata |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Pojemność pamięci flash | 64 |
| Wymiary | 60 x 20 x 10mm |
| Waga | 10 |
| Prędkość zapisu | 6 |
| Prędkość odczytu | 30 |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Kolor | Czerwony |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |