pendrive
Pendrive 512GB USB-C/A 3.2
- Szyfrowanie danych: Nie
- Pojemność pamięci flash: 512
- Wymiary:
10,4 x 18 x 79,5 mm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
190,44 zł / szt
234,24 zł brutto
HP 911 Pro
- Podwójne złącze o konstrukcji obrotowej
- Konstrukcja bez zatyczki w połączeniu z otworem na brelok
- Prędkości odczytu sekwencyjnego do 1000 MB/s - może konkurować z wydajnością dysków SSD przy jednoczesnym zachowaniu mniejszego rozmiaru, niż przenośne dyski SSD
- Kompaktowy - idealnie nadaje się do podróży
Specyfikacja techniczna
| Producent | HP Inc. |
|---|---|
| Szyfrowanie danych | Nie |
| Pojemność pamięci flash | 512 |
| Wymiary | 10,4 x 18 x 79,5 mm |
| Waga | 39.4 |
| Prędkość zapisu | 900 |
| Prędkość odczytu | 1000 |
| Interfejs | USB 3.2 Type C |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Niklowy |
| Waga | 50 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 100 x 130 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |