termometry
Termometr do ucha FT58
- Dokładność pomiaru: 0.2
- Zakres pomiaru:
- Zakres pomiaru temperatury w uchu (°C): 28 °C - 43 °C
- Zakres pomiaru obiektu (°C): -20 °C - 100 °C
- Pamięć pomiarów: 10
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
56,34 zł / szt
60,85 zł brutto
Termometr do ucha FT58
Termometr do ucha z technologią pomiaru w podczerwieni do higienicznego pomiaru
Termometr do ucha z mechanizmem odłączania końcówki ochronnej doskonale nadaje się do higienicznych i bezpiecznych pomiarów. Dodatkowo można określić temperaturę przedmiotu i wyświetlić temperaturę pomieszczenia.
- Higieniczne i bezpieczne dzięki wysuwaniu końcówki ochronnej bez kontaktu ze skórą
- Pomiar w kilka sekund
- Pomiar temperatury w uchu
- 10 miejsc w pamięci dla wartości temperatury ciała z datą i godziną
- Sygnał dźwiękowy po zakończeniu pomiaru
- Wyświetlanie temperatury w °C i °F
- Wyrób medyczny
- Technologia pomiaru w podczerwieni
- Wskaźnik gorączki: od 38,0°C
| Waga | 335 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 203 x 108 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Beurer |
|---|---|
| Dokładność pomiaru | 0.2 |
| Zakres pomiaru |
|
| Pamięć pomiarów | 10 |
| Produkt na baterie | Tak |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Jednostki miar | °F |
| Metoda pomiaru | Ucho |
| Wymiary | Wyświetlacz: 1,9 x 2,3 cm |
| Waga | 163 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie | 10 x Kapturek ochronny |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |