pendrive
Pendrive 32GB USB2.0 ATTACHE4 FD32GATT4-EF
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 8
- Pojemność pamięci flash: 32
- Wymiary:
53,8 x 19,5 x 9,5mm
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
14,53 zł / szt
17,87 zł brutto
| Waga | 15 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 x 130 x 100 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | PNY |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Pojemność pamięci flash | 32 |
| Wymiary | 53,8 x 19,5 x 9,5mm |
| Prędkość zapisu | 8 |
| Prędkość odczytu | 25 |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |