pendrive
Pendrive 32GB USB 2.0 TWINPACK HPFD212-32-TWIN
- Szyfrowanie danych: Nie
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 10
- Pojemność pamięci flash: 32
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
19,97 zł / szt
24,56 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | HP Inc. |
|---|---|
| Szyfrowanie danych | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Pojemność pamięci flash | 32 |
| Wymiary | 6,7 x 20,4 x 56,6 mm |
| Waga | 10.2 |
| Prędkość zapisu | 4 |
| Prędkość odczytu | 14 |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 20 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 x 80 x 130 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |