pendrive
Pendrive 32GB USB 2.0 TWINPACK HPFD212-32-TWIN
- Szyfrowanie danych: Nie
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 10
- Pojemność pamięci flash: 32
- Full specification
Status: Out of stock
19.97 zł / szt
24.56 zł gross
Technical Specifications
| Brand | HP Inc. |
|---|---|
| Szyfrowanie danych | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Pojemność pamięci flash | 32 |
| Wymiary | 6,7 x 20,4 x 56,6 mm |
| Waga | 10.2 |
| Prędkość zapisu | 4 |
| Prędkość odczytu | 14 |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 x 80 x 130 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |