pendrive
Pendrive 256GB USB 3.1 HPFD796L-256
- Obsługiwane systemy operacyjne: Mac OS
- Pojemność pamięci flash: 256
- Wymiary:
7.2 x 17.6 x 53.3 mm
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
90,52 zł / szt
111,34 zł brutto
HP USB Flash Drive x796w to idealna konstrukcja Push-Pull do przechowywania dużych bibliotek plików, składających się z filmów, obrazów o wysokiej rozdzielczości, muzyki, renderingów i innych. Niskoprofilowy wygląd HP x796w pokazuje Twój niezwykły gust.
| Waga | 21 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 x 80 x 130 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | HP Inc. |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Pojemność pamięci flash | 256 |
| Wymiary | 7.2 x 17.6 x 53.3 mm |
| Waga | 13.9 |
| Prędkość odczytu | 75 |
| Interfejs | USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |