głośniki
Głośniki przewodowe AURORA S8 2.0
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Max. moc głośników (sumaryczna): 8
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 8 w magazynie
41,19 zł / szt
50,66 zł brutto
Defender Aurora S8 to funkcjonalny i kompaktowy zestaw głośnikowy 2.0. Wysoka jakość dźwięku, nowoczesny i ciekawy design oraz wibrujące membrany wspierające bas.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Defender |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 8 |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Stacja dokująca | Nie |
| Rodzaj | Komputerowe |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 70 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 |
| Pozostałe parametry |
|
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Kolor | czarny |
| Waga | 635 kg |
|---|---|
| Wymiary | 115 x 170 x 180 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |